František Prosecký - malířství - natěračství | veteran muzeumKostelní 251, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel.: 566 552 789, e-mail: malirstvi@jihlavsko.com
Aktuality
Levné ubytování Vysoké Mýto, Penzion u Bakaláře

Tak co dodat :                                                                                              Udělali jsme taky obrázek:

 

                                                                            

a den dopředu jsme šli chystat auta a někteří i svatební oblečení. Moc fotek se neudělalo, ale asi to nebude žádná škoda. Za atmosféru chystání hovoří i tato jedna. Okna na T 57b jsem leštil až do rána. Ráno jsme si udělali malou snidaničku :

Vyjeli s nachystanými auty, doladili malé nedostatky vzniklé pouze nedostatkem denního světla,

zkontrolovali včerjší práci (to jsme u toho stačili ještě zpracovat šest pytlů malty a rozebrat Favorita), poté u nás došlo k očištění, převléknutí (no u hasičských uniforem nejprve došlo k záměně),

Ještě jsme poopravili ženicha, dozvěděli se od souseda Jardy, jak se po schodech na lihecu jezdí šupem a pak přišel telefon od vedení a my jsme vyrazili směr Rožná, pro něvěstu. 

 

a jedeme v pořadí T 57b - ženich, T 12 - nevěsta, T 43 . družičky a Škoda 100 - první vůz nevěsty :

V Rožné u nevěsty. Nejmladší veterán Škoda 100 si radostí, že je tam kde dlouhá léta staval pustil brzdové obložení. Nic méně Márty se sousedem namontovali paknu novou a jelo se dále.

Jedna zastávka na hřitově v Rožné a druhá neplánovaná za přítomnosti VB.

Josefka už obdržela družičky a příjezd k zámku Čechtínskému byl lemovám nejen čeledí. Nádvoří pak plné gratulantů a svtebních hostů.

Samotný obřad proběhl na zámecké sýpce.

Prstýnky donesla Madlenka, dnes slyšící jméno na Kačer Donald, včera Krtek (nebo obráceně ?). Celý obřad doprovázelo hudební kvarteto ze sousední Země bystřické.

Pohled do špalíru svatebčanů držících číše a čekajících na přípitek. Koordinátorka Monča při vymýšlení, nebo spíše již realizování dalších typicky svatebních čísel. A Madlenka s Matesem pod schody do sálu, prý vaří ....?

  A už přichází na řadu svatební dort, a taneček :

A zatím co se hosté veselí, hodují a tancují, venku se žení čerti, nebo že by novomanželům pršely peníze ?

více fotografií uvidíte na : frantisektatra.rajce.idnes.cz/svatba_na_Cechtine

 

MALÍŘSTVÍ - NATĚRAČSTVÍ, František Prosecký, Kostelní 251, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Tel.: 566 552 789, Mobil: 603 506 442, Mobil: 777 206 442, web: www.malirstvi.jihlavsko.com, e-mail: prosecky.tatra@worldonline.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies

 

XVII tý ročník Memoriálu Fr. Proseckého sen má termín 13.08.2022. Jako host přijede známý cestovatel s Tatrou 11. Jeho jméno zatím neprozradím, ale asi to bude všem jasné. Více sledujte na stránkách : malirstvi.jihlavsko.com/37193/pf-pozvanky-a-akce-2022/ 

 

 

Letáček i s mapkou kudy k nám do Depozit Muzea veterán TATRA klubu Bystřice nad Pernštejnem

OTEVŘENO : květen - září : pouze víkendy, so - ne 10.oo - 17.oo

červenec - srpen : každý den 10.oo - 17.oo

mimo tuto dobu je možná domluva na mob. tel.: 603 50 64 42, email : prosecky.tatra@worldonline.cz