František Prosecký - malířství - natěračství | veteran muzeumKostelní 251, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel.: 566 552 789, e-mail: malirstvi@jihlavsko.com
Aktuality
Levné ubytování Vysoké Mýto, Penzion u Bakaláře
Úvod -> PF, pozvánky a fotky z akcí -> PF, pozvánky a akce 2012 -> VVC Březník Zimní rybníky únor 2012

11.2.2012 vyrážíme s Avií Trend, (bohužel jako jediní z Bystřického klubu) na projížďku kolem Březnických a Náměšťských rybníků. Sraz v Březníku před hospodou - vynikajicí to nápad a ještě vylepšen tím, že hospoda je i pro nás otevřená.

První zastávka samozřejmě vybízí k pořízení nových fotek a taky k zjišťování, kdo to ještě přijel na poslední chvíli.

Nádherné počasí, nádherná německá Tatra (KdF), nádherná i česká Tatra (805) a vůbec, i nám je nádherně.

Další z účastníků : Tady jistě poznáváte skvostného Gazika 66, který má velmi praktické zařízení v nástavbě.

Pár fotek z Březnických "meziček" :

A že Březnické mezičky nejsou jen tak ledajaké mezičky, ukazují následující fotky :

Ale pár dobrovolníků staví Uaze zpátky na kola, zkušený Karel sedá  za volant, startuje a vyjíždí nahoru, jako by se nic nestalo :

Na "Mezičky" si troufají i někteří s leštěnkama, a jelikož je zvládají, usuzuji, že se nejedná o leštěnky, ale o udržované off -  roady :

a trocha historie v terénu a závěrečné foto po "mezičkách" :

 Zpět před hospodou v Březníku a hurá dovnitř na polívku a guláš.

No, taky tu proběhl testík ze života na rybnících kolem kterých jsme dnes jezdili a tady jsou vítězové i s cenama :

My i s první cenou se stavujeme doma ukázat, cože jsme to vyhráli, z čehož má největší radost malej Matěj František a zbytek rodiny se baví při líčení historky od "Uja Zaja", jak jsem bažanta honil po hospodě, když mě tam ulítl. No, pak rychle uklízíme Avii a spěcháme zpět domů, do tepla, ke krbu. Některý cestovatelé by řekli : domů, do Prahy, do Podolí, do lékárny, do prdele - to je mi smutno. Ti ale byli trochu dál a v trochu větší zimě.

Tak zase za rok v Březníku, už se těšíme !!! A ještě foto alespoň některých, co můžou za to, že jsme měli hezkou sobotu :

a tady jsou odkazy od BUFa :

rozdávání cen : http://youtu.be/64jaEp1bfrU

jízda ve zmoličkách : http://youtu.be/v_YnlbKMXv4

jízda kolem rybníků i s výkladem odborníka : http://youtu.be/67Xzez1dBKw

 Jak jsem zjistil odkazy nefungují, tak to tu dávám jak jsem to od Karla dostal, třeba to půjde :

Odkazy na videa ze sobotní akce VVC Březník jsou k dispozici na těchto odkazech:
Dlouhá jízda po rybnících: http://youtu.be/v_YnlbKMXv4 Rozdávání cen v hospodě: http://youtu.be/64jaEp1bfrU
Zmoličky: http://youtu.be/67Xzez1dBKw
Příjemné koukání u teplého krbu přeje Karel Buf Hrubý

a tyto už konečně fungují :

www.youtube.com/watch  - jízda kolem rybníků

www.youtube.com/watch - vyhlášení testu

www.youtube.com/watch - jízda v Březnických zmoličkách

 


 

 

 

MALÍŘSTVÍ - NATĚRAČSTVÍ, František Prosecký, Kostelní 251, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Tel.: 566 552 789, Mobil: 603 506 442, Mobil: 777 206 442, web: www.malirstvi.jihlavsko.com, e-mail: prosecky.tatra@worldonline.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies

XV.Memoriál Františka Proseckého sen. v roce 2020 bude 8.srpna opět na náměstí v Bystřici nad Pernštejnem s nepovinnou vyjížďkou do Svratky na Retro den.

 

Tak XIV. ročník Memoriálu máme za sebou.  XV. Memoriál Fr.Proseckého sen.bude 8.8.2020 a opět s nepovinou jízdou na svratecký Retro den.

Více informací o XIV. Memoriálu najdete zde : malirstvi.jihlavsko.com/36604/xiv-memorial-frant-proseckeho-sen-/       Děkujeme všem účastníkům za přistavení svých motorových miláčků a všem divákům, že se pouze koukali a nijak neškodili. Každý majitel historického vetránka si rád poslechne, že se Vám jeho kousek líbí, snad i vydrží nějakou to připomínku, že není něco v pořádku, ale určitě nebude rád, když mu jeho chloubu budete oplácávat, nebo dokonce dávat děti dovnitř. 

Již XIV. ročník Memoriálu Františka Proseckého sen. se v roce 2019 uskuteční opět v Bystřici nad Pernštejnem a to v sobotu 10. srpna 2019. Pro tento ročník máme příjemnou zprávu, a to, že ubytování se nám podařilo opět zajistit v VOŠ Bystřice www.szesby.cz/   a to i se zaparkování vozidel v jejich areálu. Díky tomuto bude i společný večer v nedalekém salónku dobové restaurace, tak jako v roce 2018             Zájemci o ubytování prosím o včasné přihlášení, nejlépe přímo u paní Hegerové - hegerová.olga@stesby.cz     Tento ročník uděláme vyjížďku, tak jako již dva předešlé ročníky do Svratky na jejich skvostný Retro den. Po roce 2017, kdy měl tento program velmi dobrý ohlas jsme se rozhodli v něm pokračovat a spolupráci se Svrateckými Valkýrami a hlavně panem Martinem Mudrochem udržet .                                                                                               Na bystřickém náměstí dopoledne samozřejmě vystoupí big - beatová skupina Kroky. Svoji účast přislíbil ing Tomáš Tomeček - Tatrovák s velkým nejen T, ale hlavně srdíčkem pro Tatru bijícím. Svoji účast doplní i Tatrou se správně, tedy vzduchem chlazeným dvanácti válcem, který rozezvučí bystřické náměstí a rád odpoví na Vaše otázky nejen ohledně své účasti na Africe Eco Race - původní Rallye Paříž - Dakar, kterou již třikrát vyhrál, třikráte byl druhý a dvakrát třetí.                                                                                                                                        Vzhledem k tomu, že od neděle 11.08., tedy po skončení programu bystřické Vavřinecké pouti začne na náměstí Start Film Fest, dal nám tým pana Čadíka k dispozici pojízdný kinematograf a tak již v pátek 09.08.2019 budeme mít na náměstí promítání filmu speciálně pro nás. Na jeho výběru se zatím domlouváme - uvítáme nějaké návrhy. V sobotu se promítání bude opakovat a zatím všichni oslovení souhlasí s promítnutím filmové legendy : V zajetí rychlosti - Anthony Hopkins v roli muže, který šel celý život za svým snem, být nejrychlejší a který si sám upravil starší motorku Indian.

Letáček i s mapkou kudy k nám do Depozit Muzea veterán TATRA klubu Bystřice nad Pernštejnem

OTEVŘENO : květen - září : pouze víkendy, so - ne 10.oo - 17.oo

červenec - srpen : každý den 10.oo - 17.oo

mimo tuto dobu je možná domluva na mob. tel.: 603 50 64 42, email : prosecky.tatra@worldonline.cz

XI.Memoriál Františka Proseckého sen. - 06.08.2016 - sraz historických vozidel a jejich přátel v Bystřici nad Pernštejnem

Letošní ročník nás vyjížďka zavede do Čechtína (Velké Meziřičí - Třebíč), kde je umístněná stálá výstava svatebních šatů až do dob hodně minulých. Salón paní Baxantové s.r.o., který má v těchto prostorách sídlo si pro účastníky nachystá jistě více z dobové přehlídky, jenž každoročně předvádí na Bystřickém náměstí.

Po příjezdu na Masarykovo náměstí v Bystřici nad Pernštejnem (od 7.30 do 10.oo), proběhne klasické vyfocení na diplom, registrace, kde přihlášení obrdží volné vstupenky do Depozit - Muzea, medaili (samozřejmě za první místo) a jednoduchý itinerář na vyjížďku do výše zniňovaného Muzea svatebních šatů.

Od 10.oo bude probíhat na hlavním podiu program, který opět rozproudí bystřická big bítová skupina Kroky a posléze představí závodní Tatru z maratónské DAKARSKÉ RALLYE Mr. Karel Loprais, několika násobný vítěz této nejnáročnější automobilové soutěže a společně s jejím nynějším majitelem a provozovatelem Muzea TATRA 111 v Dobříši panem Milanem Horkou pohovoří o letošní vzpomínkové jízdě do Dakaru na počest třicetileté účasti Tatry na těchto rallye.

Ve 13.oo začne probíhat start všech posádek s komentářem o zúčastněném veteránu, či posádce.

Těšíme se na Vás a samozřejmě na skvost, se kterým se nám přijedete pochlubit.

Přihlášky můžete již nyní zasílat na : prosecky.tatra@worldonline.cz a to do 31.07.2016. O ubytování pište, nebo volejte co nejdříve.

Ubytování bude v Dolní Rožínce, kde je možné zaparkovat i s obytňáky, eventuálně se stanem. Restaurace nám bude k dispozici, jak v pátek, tak v sobotu, kde si udělaláme i závěrečný "večírek". www.ubytovna-sedmicka.cz/

František Prosecký + kolektiv veterán TATRA klubu Bystřice nad Pernštejnem.

Do Nového roku přejeme vše nej a nej - samozřejmě jenom to dobré a ještě lepší :

 

TATRA 148 je opět na trhu. Cena u nás v Depozit Muzeu je 749,- (je možná i výměna za jiné starší hračky).

Nabízíme dvě barevné provedení, celo oranžová a červená s modrou.