František Prosecký

Kostelní 251, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel.: 566 552 789, e-mail: malirstvi@jihlavsko.com


Tak jako každý rok i letos přejeme všem rodinným příslušníkům, kolegům, spolupracovníkům i známým, hodně štěstí, hlavně však zdraví do Nového a hlavně celého roku 2012 a těšíme se na Vás na pracovištích, srazeh, výstavách a vlastně kdekoliv na hezkých místech.

Za celou rodinu Proseckých a celý veterán TATRA klub Bystřice nad Pernštejnem

                                                                       František

VII. MEMORIÁL Františka Proseckého sen. v Bystřici nad Pernštejnem spojený                                                           s III, srazem šlapacích autíček bude v sobotu 11.08.2012. 

Přihlášky, prosím zasílejte do 4.8.2012, buď meilem, poštou, nebo telefonicky. Nepřihlášení budou pokutováni klubovou Veřejnou Bezpečností a to v surové výši 50,-Kč.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                      

                           V průběhu výstavy bude probíhat program solónu paní Baxantové - Procházkové a ve 12.30 bude živé vystoupení rodinné skupiny : SalaMakaSinkis  -  ukázka z vlastní tvorby : www.youtube.com/watch ,   jako hřeb jejich vystoupení bude blok  z repertoáru skupiny THE BEATLES.

                         

Letošní vyjižďka po výstavě na náměstí v Bystřici nad Pernštejnem povede do 20km vzdálené Olešnice na Moravě, kde stejně jako v Bystřici bude 12.08. probíhat Vavřinecká pouť.

                           Na  sobotu  pro  nás  bude  otevřené  Muzeum  historických  vozidel  ( www.olesnice.cz/view.php ) a také Olešnické muzeum strašidel ( www.olesnice.cz/view.php ), kde na základě medaile s logem Memoriálu, jenž všichni startující obdrží na startu, budete mít vstup zdarma.

                      Tak, jako v předešlých ročnících bude i letošní rok pro účastníky se všemi typy Tater, nehledě na rok výroby a ostatní značky do roku výroby 1959 zdarma. Pro ostatní je symbolický vklad 100,-Kč. Všichni přihlášení do termínu 04.08.2012 mají také zajištěnou plaketu za první místo a diplom s jejich exponátem (foceni budete hned při příjezdu, kde také obdržíte tabulku, kterou prosím vyplňte a odevzdejte při presentaci). Účastníci jenž přijedou z vyjížďky zpět do Bystřice, poté obdrží další drobnou upomínku.

                      Společné zhodnocení celé akce proběhne večer přímo na náměstí, kde bude již probíhat program Vavřinecké pouti.

  V případě špatného počasí nám poskytne azyl Městské muzeum (  www.muzeumbystricko.cz/expozice-muzea/ )

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
partneři: MALÍŘSTVÍ - NATĚRAČSTVÍ - 
Doporucujeme: Zakázková kovovýroba -  Obrábění a montáž -  ubytování na vysočině -  Mateřská škola -  Zahradní nábytek -  nakladače -  hromosvody -   -  Mopy na vytírání  - Multifunkční pily - Pánské mikiny