František Prosecký - malířství - natěračství | veteran muzeumKostelní 251, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel.: 566 552 789, e-mail: malirstvi@jihlavsko.com
Aktuality
Levné ubytování Vysoké Mýto, Penzion u Bakaláře

                           Vypadá to, že letošní OFFROAD SRAZ LÍSKOVEC byl rouzloučení se sněhem. Stréci Raškovcovi (letos zapojili i tetinu - děkujeme za skvostný guláš), pro nás nachystali krátkou trať okolím Lískovce.

                           Jak sami říkali, nechtěli kopírovat "tvrdou trať rosickou" s nutným prorážením cesty,  tak jsme tuto, cca 10km dlouhou trať  proplouvali s ladností napnutých naviáků s lehkostí zaťatých svalů do vozidel před náma. Vypadá to, že akorát Jardova jednostopá Sportka nepotřebovala pomoc druhých.

                             Pravda, ještě velmi bojovně se chovala Panda, která slavila znovuzrození z dne předešlého, kdy italské brzdy neustály lískovecké kopce a tak v době stání na kopečku povolily a dílo bylo vykonáno. Hrdý majitel ovšem (po probrání z šoku po spatření Pandy) přes noc odstranil již přebytečné plechy, narouboval nový chladič, z nedostatku místa dal vrtuli ze strany venkovní a ukázal nám co tento drobeček umí.

                              Dost už ale kecání a tady máte fotky na koukání :

Jó, ještě díky strécům Raškovcovým a jejich Lískoveckým kamarádům za hezkou neděli. 

Jarda - poslední tepelné úpravy, my ostatní rozloučení s rodinnými příslušníky a odjezd :

Strécův "brkáč" (jeden z mnoha, co jsou kolem baráku potřeba), a sám hlavní stréc při rozpravě před vlastním "White Haus" těsně před vypuštěním na trať ", Na Lískovci bílá již nefrčí, tak místo White tu stojí Yellow Submarine, teda Yellow Haus.

 

další fotky najdete : frantisektatra.rajce.idnes.cz/liskovec_2013

a tady jsou od malýho Fandy  : francmotorkar.rajce.idnes.cz/Terenem_kolem_Liskovce_2013/

od Lukáše : fechtl.rajce.idnes.cz/offroad_Liskove2013/

a taky od Honzy : zavlada.rajce.idnes.cz/offroad_liskovec

 

 

MALÍŘSTVÍ - NATĚRAČSTVÍ, František Prosecký, Kostelní 251, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Tel.: 566 552 789, Mobil: 603 506 442, Mobil: 777 206 442, web: www.malirstvi.jihlavsko.com, e-mail: prosecky.tatra@worldonline.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies

XVI. Memoriál Františka Proseckého sen. bude v roce 2021 opět v srpnu a opět druhý víkend, tedy 7.8.2021.

Již nyní máme domluvené hosty, kteří budou ochotní se s námi podělit o zážitky, které je a jejich předky provází životem. Samozřejmě, že přivezou na bystřické náměstí i zajímavé kousky se značkou Tatra, bez kterých by ty zážitky nemohli být. 

 

XV.Memoriál Františka Proseckého sen. v roce 2020 proběhl 8.srpna opět na náměstí v Bystřici nad Pernštejnem  i s nepovinnou vyjížďkou do Svratky na Retro den.je za námi. Info o akci a odkazy na fotky budu postupně  přidávat na malirstvi.jihlavsko.com/36789/xv-memorial-fr-proseckeho-sen-/

 

 

Letáček i s mapkou kudy k nám do Depozit Muzea veterán TATRA klubu Bystřice nad Pernštejnem

OTEVŘENO : květen - září : pouze víkendy, so - ne 10.oo - 17.oo

červenec - srpen : každý den 10.oo - 17.oo

mimo tuto dobu je možná domluva na mob. tel.: 603 50 64 42, email : prosecky.tatra@worldonline.cz