František Prosecký

Kostelní 251, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel.: 566 552 789, e-mail: malirstvi@jihlavsko.com


                           Vypadá to, že letošní OFFROAD SRAZ LÍSKOVEC byl rouzloučení se sněhem. Stréci Raškovcovi (letos zapojili i tetinu - děkujeme za skvostný guláš), pro nás nachystali krátkou trať okolím Lískovce.

                           Jak sami říkali, nechtěli kopírovat "tvrdou trať rosickou" s nutným prorážením cesty,  tak jsme tuto, cca 10km dlouhou trať  proplouvali s ladností napnutých naviáků s lehkostí zaťatých svalů do vozidel před náma. Vypadá to, že akorát Jardova jednostopá Sportka nepotřebovala pomoc druhých.

                             Pravda, ještě velmi bojovně se chovala Panda, která slavila znovuzrození z dne předešlého, kdy italské brzdy neustály lískovecké kopce a tak v době stání na kopečku povolily a dílo bylo vykonáno. Hrdý majitel ovšem (po probrání z šoku po spatření Pandy) přes noc odstranil již přebytečné plechy, narouboval nový chladič, z nedostatku místa dal vrtuli ze strany venkovní a ukázal nám co tento drobeček umí.

                              Dost už ale kecání a tady máte fotky na koukání :

Jó, ještě díky strécům Raškovcovým a jejich Lískoveckým kamarádům za hezkou neděli. 

Jarda - poslední tepelné úpravy, my ostatní rozloučení s rodinnými příslušníky a odjezd :

Strécův "brkáč" (jeden z mnoha, co jsou kolem baráku potřeba), a sám hlavní stréc při rozpravě před vlastním "White Haus" těsně před vypuštěním na trať ", Na Lískovci bílá již nefrčí, tak místo White tu stojí Yellow Submarine, teda Yellow Haus.

 

další fotky najdete : frantisektatra.rajce.idnes.cz/liskovec_2013

a tady jsou od malýho Fandy  : francmotorkar.rajce.idnes.cz/Terenem_kolem_Liskovce_2013/

od Lukáše : fechtl.rajce.idnes.cz/offroad_Liskove2013/

a taky od Honzy : zavlada.rajce.idnes.cz/offroad_liskovec

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
partneři: MALÍŘSTVÍ - NATĚRAČSTVÍ - 
Doporucujeme: Zakázková kovovýroba -  Obrábění a montáž -  ubytování na vysočině -  Mateřská škola -  Zahradní nábytek -  nakladače -  hromosvody -   -  Mopy na vytírání  - Multifunkční pily - Pánské mikiny