František Prosecký

Kostelní 251, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel.: 566 552 789, e-mail: malirstvi@jihlavsko.com


Brno - Soběšice - závod do vrchu, kde se letos sjelo snad 300 posádek historických vozidel. Přesto, že většina byla motocyklů, my jsme vyrazili s Tatrama, ostatně čím jiným?                                                                                                                               
Uvítání a podávání informací provádí s ozvučovací technikou (která byla po celém aerálu Kociánky perfektně slyšet) sám ředidel závodu, vydavatel veteránského časopisu Karel Kupka
Pohled do depa závodních strojů. V popředí stroj Franka Mrázka i se startovacím zařízením.
Tatra 12 s posádkou manželů Maruškinových ještě netuší, že jejich vozidlo budě odměněno jednou z nejvyšších cen.

 

 

Na trati, i když mimo soutěž se hasičská Aero 150 z VAC Brno. Že 

by  kontrola ?                                                                                                     

A tady máme již na trati Oldu Šandu se svým "jezevčíkem". Dle rychlosti to vypadá na vítěze - no odhad nebyl špatný. Nebyla to sice nejrychlejší jízda ze všech, ale v kategorii Čechií - Bohmerlandů je to druhý nejrychlejší čas.
   Členové Bystřického veterán Tatra klubu před jízdou a při přebírání ceny, kterou obdžela posádka každé Tatry do majitele Tiskárny 7 Ivoška Indry a to osobně.
   Modrá Tatra 75 s novou posádkou. Bohužel František Prosecký sen., jenž Tatru od roku 1962 vlastnil a pravidelně se Soběšic zůčastňoval, nás na sklonku loňského roku opustil, a tak aby tady jeho Tatra nechyběla, přijel  s ní František jun. Vlaďka Prosecká je bohužel v nemocnici, tak alespoň na jízdu ji zaskakuje člen CCK Brno - společná kamarádka Jana, která se dokáže přizbůsobit i starším vozům.

Pokračování příště.

Příště bude jak si najdu trochu volného času.

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
partneři: MALÍŘSTVÍ - NATĚRAČSTVÍ - 
Doporucujeme: Zakázková kovovýroba -  Obrábění a montáž -  ubytování na vysočině -  Mateřská škola -  Zahradní nábytek -  nakladače -  hromosvody -   -  Mopy na vytírání  - Multifunkční pily - Pánské mikiny