František Prosecký

Kostelní 251, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel.: 566 552 789, e-mail: malirstvi@jihlavsko.com


                 Poslední den v roce 2015 jsme strávili, ostatně jako každý rok v přírodě. Jelikož počasí vypadalo, že bude blátivé, nedávali jsme moc na veřejnost, že stejně pojedeme. Staří účastníci, ale né věkem, už vůbec né duchem stejně přijeli a tak jsme vyrazili.

                Cesty za ty dva dny, co na Vysočině mrzlo stačily skvostně zamrznout, tak klouzačka moc nebyla. Užili jsme si několika brodů a dosti polních a lesních cest, na kterých jsme letos i vyzkoušeli (díky mé, již chabé paměti)  Cimrmanovské poznání - tudy cesta nevede a tak jsme dokázali svoji zručnost ve vedení našich strojů a otáčeli kolonu na místech, která k tomu nejsou moc velká.

                Na závěr, jako vždy nějakou tu dobrotku co nám připravil kolega z Brna se svým věrným pomocníkem v lyžařském kotlíku a trocha zkoušky extrému v terénu a hurá domů na oslavy Silvestra. Někteří jsme se samozřejmě zastavili na lihovar do dílny, kde motorkář Jarda měl již zatopeno a na kamnech se připravoval teplý nápoj z jeho malin a rybízu.

Více fotek najdete na :

francmotorkar.rajce.idnes.cz/Silvestrovska_vyjizdka_kolem_Virske_prehrady_2015/   tady jsou i dvě videa,

frantisektatra.rajce.idnes.cz/silvestrovska_vyjizdka_2015

www.facebook.com/petr.hrabina/media_set

frantisektatra.rajce.idnes.cz/silvestrovska_vyjizdka_2015_objektivem_Jirky_Janouska

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
partneři: MALÍŘSTVÍ - NATĚRAČSTVÍ - 
Doporucujeme: Zakázková kovovýroba -  Obrábění a montáž -  ubytování na vysočině -  Mateřská škola -  Zahradní nábytek -  nakladače -  hromosvody -   -  Mopy na vytírání  - Multifunkční pily - Pánské mikiny