František Prosecký - malířství - natěračství | veteran muzeumKostelní 251, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel.: 566 552 789, e-mail: malirstvi@jihlavsko.com
Aktuality
Levné ubytování Vysoké Mýto, Penzion u Bakaláře
Úvod -> Starší aktuality
"Záchranářský" tým Tatra Musea Bítov na XXXIV. mezinárodní veterán RALLYE BESKYDY 2003.
DALŠÍ FOTKY NAJDETE NA : http://www.mojealbum.cz/album40
Tatra 603-II r.v.1968 při natáčení videoklipu brněnské skupiny ASYLAKT.
Všimněte si, že jí k dokonalosti chybí lišty na přední kapotě (tvar kotvy), pokud je doma máte, rád je odkoupím. Předem děkuji.
Tak, tentokráte jsme vytáhli z Musea Bítov Tatry starších ročníků a vyrazili na perfektně připravenou, a dnes už můžeme říci, že i zvládnutou soutěž Brno-Soběšice. Vždyť, zvládnout v pořádku dvakrát odstartovat 175 soutěžících strojů do jízdy pravidelnosti a v 15.oo začít vyhlašovat výsledky, tak to už stojí za to pochválit celý pořadatelský sbor.Na obr.Tatra 57a-STW r.v.1938 v původním stavu, včetně větší části laku.
Tatra 57a pro čínskou armádu, T 75 cabrio a Tatra 700 na Prvomájové rally v Bratislavě pořádané Veteran klubem TATRA 141 Bratislava.
veteran TATRA klub Bystřice nad Pernštejnem byl požádán Classic Car Króžkem Brno o spolupráci, a takto to dopadlo : Více obrázků najdete na http://www.mojealbum.cz/Clasic-Car-Weekend-Byst%F8ice-nad-Pern%B9tejnem-2005
500km Slovenských a nádherný Ford typ T z Komárna
Musejní Š-1202 STW Veřejná Bezpečnost a její příslušníci na 500km Slovenských 2004 v "akci"
Vůz Veřejné Bezpečnosti let naštěstí již minulých uputal pozornost i slovenského pana presidenta
2.4.2005 OTVÍRÁNÍ HRADU VEVEŘÍ : "1.Bystřická peruť terenní" vyrazila na letošní první sraz. Hodily by se sem automobily starší, ale když na silnicích je stále ještě sůl (u nás na Vysočině)!!! Alespoň jsme si potom trochu zajezdili.
Více fotek najdete na : http://www.mojealbum.cz/otviraní hradu Veveří
Praha 7.5.2005 - rekonstrukce boje o Rozhlas (1945)
více fotek najdete na : http://www.mojealbum.cz/boj-o-Rozhlas
S uzávěrkou nemohl a také nebyl na celé trati žádný problém.
T 128 jela jako před padesáti léty.
Sraz historických vozidel o Cenu starosty Vídně ve dnech 1.2.10.2005
Více fotek najdete na : http://www.mojealbum.cz/O-cenu-starosty-mesta-Vidne
Z náhodně projíždějící T 805 se stávají učastníci srazu. Koupání u Domanínského rybníku šlo stranou a celá rodinka sleduje po dva dny Tatry na motokrosové trati.
Písečská Zmole : II.Kolona pro nás 2005. Více fotek najdete na : http://www.mojealbum.cz/II-kolona-pro-nas-2005
V. veteran rallye "výlov sektu" 14.8.2004.
Účastníci při malé přestávce ve Vranově nad Dyjí
foto ze zimní vyjížďky Bystřických příznivců techniky 4 x 4 v provedení historických vozidel
28.5.2005 Sraz historických vozidel na Vysočině. pořadatel Praga Veteran Klub Brno ve spolupráci s bystřickým veteran TATRA klubem.
Více fotek najdete na : http://www.mojealbum.cz/veteran-Vysocina-2005
Soutěž elegance o pohár města Tišnova 10.902005 Více fotek najdete na http://www.mojealbum.cz/Tisnov-2005
mezinárodní Veteran Rallye Beskydy 2005: více fotek najdete na http://www.mojealbum.cz/TATRA-Rallye-Beskydy-2005
aktuální informace : Kolona vozidel představující techniku bojovníků za SNP.
vysocina-06 Vysočina 2006

 

 

MALÍŘSTVÍ - NATĚRAČSTVÍ, František Prosecký, Kostelní 251, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Tel.: 566 552 789, Mobil: 603 506 442, Mobil: 777 206 442, web: www.malirstvi.jihlavsko.com, e-mail: prosecky.tatra@worldonline.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies

XV.Memoriál Františka Proseckého sen. v roce 2020 proběhl 8.srpna opět na náměstí v Bystřici nad Pernštejnem  i s nepovinnou vyjížďkou do Svratky na Retro den.je za námi. Info o akci a odkazy na fotky budu postupně  přidávat na malirstvi.jihlavsko.com/36789/xv-memorial-fr-proseckeho-sen-/

 

Tak XIV. ročník Memoriálu máme za sebou.  XV. Memoriál Fr.Proseckého sen.bude 8.8.2020 a opět s nepovinou jízdou na svratecký Retro den.

Více informací o XIV. Memoriálu najdete zde : malirstvi.jihlavsko.com/36604/xiv-memorial-frant-proseckeho-sen-/       Děkujeme všem účastníkům za přistavení svých motorových miláčků a všem divákům, že se pouze koukali a nijak neškodili. Každý majitel historického vetránka si rád poslechne, že se Vám jeho kousek líbí, snad i vydrží nějakou to připomínku, že není něco v pořádku, ale určitě nebude rád, když mu jeho chloubu budete oplácávat, nebo dokonce dávat děti dovnitř. 

Již XIV. ročník Memoriálu Františka Proseckého sen. se v roce 2019 uskuteční opět v Bystřici nad Pernštejnem a to v sobotu 10. srpna 2019. Pro tento ročník máme příjemnou zprávu, a to, že ubytování se nám podařilo opět zajistit v VOŠ Bystřice www.szesby.cz/   a to i se zaparkování vozidel v jejich areálu. Díky tomuto bude i společný večer v nedalekém salónku dobové restaurace, tak jako v roce 2018             Zájemci o ubytování prosím o včasné přihlášení, nejlépe přímo u paní Hegerové - hegerová.olga@stesby.cz     Tento ročník uděláme vyjížďku, tak jako již dva předešlé ročníky do Svratky na jejich skvostný Retro den. Po roce 2017, kdy měl tento program velmi dobrý ohlas jsme se rozhodli v něm pokračovat a spolupráci se Svrateckými Valkýrami a hlavně panem Martinem Mudrochem udržet .                                                                                               Na bystřickém náměstí dopoledne samozřejmě vystoupí big - beatová skupina Kroky. Svoji účast přislíbil ing Tomáš Tomeček - Tatrovák s velkým nejen T, ale hlavně srdíčkem pro Tatru bijícím. Svoji účast doplní i Tatrou se správně, tedy vzduchem chlazeným dvanácti válcem, který rozezvučí bystřické náměstí a rád odpoví na Vaše otázky nejen ohledně své účasti na Africe Eco Race - původní Rallye Paříž - Dakar, kterou již třikrát vyhrál, třikráte byl druhý a dvakrát třetí.                                                                                                                                        Vzhledem k tomu, že od neděle 11.08., tedy po skončení programu bystřické Vavřinecké pouti začne na náměstí Start Film Fest, dal nám tým pana Čadíka k dispozici pojízdný kinematograf a tak již v pátek 09.08.2019 budeme mít na náměstí promítání filmu speciálně pro nás. Na jeho výběru se zatím domlouváme - uvítáme nějaké návrhy. V sobotu se promítání bude opakovat a zatím všichni oslovení souhlasí s promítnutím filmové legendy : V zajetí rychlosti - Anthony Hopkins v roli muže, který šel celý život za svým snem, být nejrychlejší a který si sám upravil starší motorku Indian.

Letáček i s mapkou kudy k nám do Depozit Muzea veterán TATRA klubu Bystřice nad Pernštejnem

OTEVŘENO : květen - září : pouze víkendy, so - ne 10.oo - 17.oo

červenec - srpen : každý den 10.oo - 17.oo

mimo tuto dobu je možná domluva na mob. tel.: 603 50 64 42, email : prosecky.tatra@worldonline.cz

XI.Memoriál Františka Proseckého sen. - 06.08.2016 - sraz historických vozidel a jejich přátel v Bystřici nad Pernštejnem

Letošní ročník nás vyjížďka zavede do Čechtína (Velké Meziřičí - Třebíč), kde je umístněná stálá výstava svatebních šatů až do dob hodně minulých. Salón paní Baxantové s.r.o., který má v těchto prostorách sídlo si pro účastníky nachystá jistě více z dobové přehlídky, jenž každoročně předvádí na Bystřickém náměstí.

Po příjezdu na Masarykovo náměstí v Bystřici nad Pernštejnem (od 7.30 do 10.oo), proběhne klasické vyfocení na diplom, registrace, kde přihlášení obrdží volné vstupenky do Depozit - Muzea, medaili (samozřejmě za první místo) a jednoduchý itinerář na vyjížďku do výše zniňovaného Muzea svatebních šatů.

Od 10.oo bude probíhat na hlavním podiu program, který opět rozproudí bystřická big bítová skupina Kroky a posléze představí závodní Tatru z maratónské DAKARSKÉ RALLYE Mr. Karel Loprais, několika násobný vítěz této nejnáročnější automobilové soutěže a společně s jejím nynějším majitelem a provozovatelem Muzea TATRA 111 v Dobříši panem Milanem Horkou pohovoří o letošní vzpomínkové jízdě do Dakaru na počest třicetileté účasti Tatry na těchto rallye.

Ve 13.oo začne probíhat start všech posádek s komentářem o zúčastněném veteránu, či posádce.

Těšíme se na Vás a samozřejmě na skvost, se kterým se nám přijedete pochlubit.

Přihlášky můžete již nyní zasílat na : prosecky.tatra@worldonline.cz a to do 31.07.2016. O ubytování pište, nebo volejte co nejdříve.

Ubytování bude v Dolní Rožínce, kde je možné zaparkovat i s obytňáky, eventuálně se stanem. Restaurace nám bude k dispozici, jak v pátek, tak v sobotu, kde si udělaláme i závěrečný "večírek". www.ubytovna-sedmicka.cz/

František Prosecký + kolektiv veterán TATRA klubu Bystřice nad Pernštejnem.

Do Nového roku přejeme vše nej a nej - samozřejmě jenom to dobré a ještě lepší :

 

TATRA 148 je opět na trhu. Cena u nás v Depozit Muzeu je 749,- (je možná i výměna za jiné starší hračky).

Nabízíme dvě barevné provedení, celo oranžová a červená s modrou.