František Prosecký

Kostelní 251, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel.: 566 552 789, e-mail: malirstvi@jihlavsko.com


1.6.2012 - Den dětí. Na tento termín si nás, respektivě naše veterány  pozvali radní z Nového Města na Moravě, aby jsme udělali radost dětem, které na Vratislavově náměstí tento svátek slavily. Jak se později ukázalo, radost měly nejen děti, jak napsali :  www.zdarskevrchy.cz/fotograficky/6250-den-deti-si-uzivali-i-dospeli

Když kolonka veteránů z let 1928 - 1982 dorazila na náměstí, už tam na nás čekali kamarádi ze Skutče a Podolí.

 Místní hasičili tu měli nachystanou ukázku z vyprošťování a hned po nich jsme nastoupili my. Tedy nastoupily děti a my jsme jezdili a jezdili.

 

A tak i přes deštivé počasí naši veteránci udělali mnohým radost a my máme zase na nějaký ten materiálek na budování nového muzea na lihovaře v Bystřici n.P.

zbytek Lukášových fotek najdete na :

fechtl.rajce.idnes.cz/detsky_den_nove_mesto/

a napsali nejen o nás na :

noviny.nmnm.cz/2012/06/fotoreportaz-den-deti/

 a na závěr jedna, nebo i více fotek u Bystřického kostela, a foto z hasiči, ale tentokráte našimi hasiči, a s tím správným vozidlem - TATROU. A setkání dvou generací  zásahových Tatrovek.

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
partneři: MALÍŘSTVÍ - NATĚRAČSTVÍ - 
Doporucujeme: Zakázková kovovýroba -  Obrábění a montáž -  ubytování na vysočině -  Mateřská škola -  Zahradní nábytek -  nakladače -  hromosvody -   -  Mopy na vytírání  - Multifunkční pily - Pánské mikiny