František Prosecký - malířství - natěračství | veteran muzeumKostelní 251, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel.: 566 552 789, e-mail: malirstvi@jihlavsko.com
Aktuality
Levné ubytování Vysoké Mýto, Penzion u Bakaláře
Úvod -> PF, pozvánky a fotky z akcí -> PF, pozvánky a akce 2014 -> IX.memoriál Františka Proseckého sen.

Tak a další Memoriál máme za sebou. Zase jeden rok v (prd...) pardon za námi.

Popisovat průběh roku 2014, tedy IX. ročníku zatím nebudeme, počkáme až na reakce účastníků. Tady máme pár fotek z letošního ročníku a odkazy, kde najdete fotek podstatně více :

Odkazy na fotografie, jak od pořadatelů, tak od učastníků. či návštěvníků :

fechtl.rajce.idnes.cz/Diplomove_foto_ucastniku_memorialu_FP._Bystrice_nad_Pernstejnem_2014/#

lubos-hornicek.rajce.idnes.cz/Memorial_Frantiska_Proseckeho_9._srpna_2014/

francmotorkar.rajce.idnes.cz/IX._Memorial_Frantiska_Proseckeho_sen._2014/

frantisektatra.rajce.idnes.cz/IX.Memorial_frantiska_Proseckeho_sen._objektivem_Jany_Novotne

frantisektatra.rajce.idnes.cz/IX.Memorial_Fr._Proseckeho_sen._objektivem_Vlasty_Augusty_-_letecke_snimky 

ric-musil.rajce.idnes.cz/IX._Memorial_Frantiska_Proseckeho_sen._vyber

fechtl.rajce.idnes.cz/Memorial_F.P._2014_Bystrice_nad_Pernstejnem/#

fandanm.rajce.idnes.cz/IX.Memorial_Frantiska_Proseckeho_a_vystava_veteranu_firmy_ZDAR_9.8.2014

fechtl.rajce.idnes.cz/Memorial_F.P._Bystrice_nad_Pernstejnem_foto_Denis_Zlicar/

j-audi.rajce.idnes.cz/IX._Memorial_Frantiska_Proseckeho_seniora_9.8.2014

a zatím nejhezčí fotky : plus.google.com/photos/104797104542219020872/albums/6050370051212228433

a klasická Davididova reportáž : www.drracer.eu/t130/20140815_Bystrice/index.html

 

a tady něco z Facebooku :

www.facebook.com/richard.musil

www.facebook.com/photo.php

www.facebook.com/photo.php 

www.facebook.com/radek.sevcik.98/media_set

 

Zdravím Vás a dovoluji si Vás tímto seznámit s blížícím se srazem historických vozidel a jejich přátel na Vysočině, v Bystřici nad Pernštejnem a to již na IX.Memoriálu Františka Proseckého sen.

Pokud ještě nejste přihlášeni, neváhejte a rychle tak udělejte na e-mail :  prosecky.tatra@worldonline.cz

Postačuje napsat : přijmení a jméno jezdce, či posádky (tak jak jej chcete uvést na diplom)

                                   typ vozidla s nímž přijedete a jeho rok výroby

                                   požadavek na ubytování

Plakát letošního roku : (obdrží každá registrovaná posádka společně s diplomem a medailí za první místo. Každá registrovaná posádka také obdrží přívěšek na klíče zhotovený firmou Rathgeber Bystřice n.P., samolepku IX.ročníku, mapku okolí Bystřice n.P. a samozřejmě volný vstup do Depozit - Muzea na bývalém lihovaře)

dopolední     do 10.00 - příjezd účastníků
program :      do 11.00 - registrace účastníků
                     od 11.00 - vystoupení  legendární   bystřické   skupiny  KROKY,
                                      která bude v roce 2015 slavit již 40 let od založení
                          11.30 - módní   přehlídka,   či   spíše   dobové    vystoupení
                                      salónu paní Hany Baxantové s.r.o.
                          12.00 - pro veliký úspěch  -  druhé vystoupení skup. KROKY
                          12.30 - na přání více jak 111%  diváků a účastníků -
                                      druhé  vystoupení  děvčat a přátel  salónu  paní H.B.
                   cca 13.00 - START do vyjížďky Žďár nad Sázavou fy : ZDAR,a.s. (27km z Bystřice n.P.)

Po celou dobu je samozřejmě možné navštívit Depozit - Muzeum veterán TATRA klubu Bystřice nad Pernštejnem, který má tento den otevřeno od 9.oo do 17.oo hodin ( normální odvírací doba o prázdninách 10.oo - 17.oo)

                  Tak jako loňský rok, tak i letos bude jezdit kyvadlová autobusová doprava AVIA - NERETVA  :       náměstí - cukrárna Na Růžku, jenž sousedí s Depozit Muzeem a byl by hřích neochutnat jejich dobroty,  včetně zmrzliny.

                  Vozidla vyrobená před rokem 1959 a veškerá vozidla značky TATRA jsou zbavena symbolického poplatku 100,- Kč.

                Pozor - tak jako každý rok, tak i letos budou nepřihlášení účastníci pokutováni příslušníky Veřejné Bezpečnosti 50,-korunovou blokovou pokutou (dobové bločky jsou samozřejmostí). 
 

 

 

MALÍŘSTVÍ - NATĚRAČSTVÍ, František Prosecký, Kostelní 251, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Tel.: 566 552 789, Mobil: 603 506 442, Mobil: 777 206 442, web: www.malirstvi.jihlavsko.com, e-mail: prosecky.tatra@worldonline.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies

XV.Memoriál Františka Proseckého sen. v roce 2020 proběhl 8.srpna opět na náměstí v Bystřici nad Pernštejnem  i s nepovinnou vyjížďkou do Svratky na Retro den.je za námi. Info o akci a odkazy na fotky budu postupně  přidávat na malirstvi.jihlavsko.com/36789/xv-memorial-fr-proseckeho-sen-/

 

Tak XIV. ročník Memoriálu máme za sebou.  XV. Memoriál Fr.Proseckého sen.bude 8.8.2020 a opět s nepovinou jízdou na svratecký Retro den.

Více informací o XIV. Memoriálu najdete zde : malirstvi.jihlavsko.com/36604/xiv-memorial-frant-proseckeho-sen-/       Děkujeme všem účastníkům za přistavení svých motorových miláčků a všem divákům, že se pouze koukali a nijak neškodili. Každý majitel historického vetránka si rád poslechne, že se Vám jeho kousek líbí, snad i vydrží nějakou to připomínku, že není něco v pořádku, ale určitě nebude rád, když mu jeho chloubu budete oplácávat, nebo dokonce dávat děti dovnitř. 

Již XIV. ročník Memoriálu Františka Proseckého sen. se v roce 2019 uskuteční opět v Bystřici nad Pernštejnem a to v sobotu 10. srpna 2019. Pro tento ročník máme příjemnou zprávu, a to, že ubytování se nám podařilo opět zajistit v VOŠ Bystřice www.szesby.cz/   a to i se zaparkování vozidel v jejich areálu. Díky tomuto bude i společný večer v nedalekém salónku dobové restaurace, tak jako v roce 2018             Zájemci o ubytování prosím o včasné přihlášení, nejlépe přímo u paní Hegerové - hegerová.olga@stesby.cz     Tento ročník uděláme vyjížďku, tak jako již dva předešlé ročníky do Svratky na jejich skvostný Retro den. Po roce 2017, kdy měl tento program velmi dobrý ohlas jsme se rozhodli v něm pokračovat a spolupráci se Svrateckými Valkýrami a hlavně panem Martinem Mudrochem udržet .                                                                                               Na bystřickém náměstí dopoledne samozřejmě vystoupí big - beatová skupina Kroky. Svoji účast přislíbil ing Tomáš Tomeček - Tatrovák s velkým nejen T, ale hlavně srdíčkem pro Tatru bijícím. Svoji účast doplní i Tatrou se správně, tedy vzduchem chlazeným dvanácti válcem, který rozezvučí bystřické náměstí a rád odpoví na Vaše otázky nejen ohledně své účasti na Africe Eco Race - původní Rallye Paříž - Dakar, kterou již třikrát vyhrál, třikráte byl druhý a dvakrát třetí.                                                                                                                                        Vzhledem k tomu, že od neděle 11.08., tedy po skončení programu bystřické Vavřinecké pouti začne na náměstí Start Film Fest, dal nám tým pana Čadíka k dispozici pojízdný kinematograf a tak již v pátek 09.08.2019 budeme mít na náměstí promítání filmu speciálně pro nás. Na jeho výběru se zatím domlouváme - uvítáme nějaké návrhy. V sobotu se promítání bude opakovat a zatím všichni oslovení souhlasí s promítnutím filmové legendy : V zajetí rychlosti - Anthony Hopkins v roli muže, který šel celý život za svým snem, být nejrychlejší a který si sám upravil starší motorku Indian.

Letáček i s mapkou kudy k nám do Depozit Muzea veterán TATRA klubu Bystřice nad Pernštejnem

OTEVŘENO : květen - září : pouze víkendy, so - ne 10.oo - 17.oo

červenec - srpen : každý den 10.oo - 17.oo

mimo tuto dobu je možná domluva na mob. tel.: 603 50 64 42, email : prosecky.tatra@worldonline.cz

XI.Memoriál Františka Proseckého sen. - 06.08.2016 - sraz historických vozidel a jejich přátel v Bystřici nad Pernštejnem

Letošní ročník nás vyjížďka zavede do Čechtína (Velké Meziřičí - Třebíč), kde je umístněná stálá výstava svatebních šatů až do dob hodně minulých. Salón paní Baxantové s.r.o., který má v těchto prostorách sídlo si pro účastníky nachystá jistě více z dobové přehlídky, jenž každoročně předvádí na Bystřickém náměstí.

Po příjezdu na Masarykovo náměstí v Bystřici nad Pernštejnem (od 7.30 do 10.oo), proběhne klasické vyfocení na diplom, registrace, kde přihlášení obrdží volné vstupenky do Depozit - Muzea, medaili (samozřejmě za první místo) a jednoduchý itinerář na vyjížďku do výše zniňovaného Muzea svatebních šatů.

Od 10.oo bude probíhat na hlavním podiu program, který opět rozproudí bystřická big bítová skupina Kroky a posléze představí závodní Tatru z maratónské DAKARSKÉ RALLYE Mr. Karel Loprais, několika násobný vítěz této nejnáročnější automobilové soutěže a společně s jejím nynějším majitelem a provozovatelem Muzea TATRA 111 v Dobříši panem Milanem Horkou pohovoří o letošní vzpomínkové jízdě do Dakaru na počest třicetileté účasti Tatry na těchto rallye.

Ve 13.oo začne probíhat start všech posádek s komentářem o zúčastněném veteránu, či posádce.

Těšíme se na Vás a samozřejmě na skvost, se kterým se nám přijedete pochlubit.

Přihlášky můžete již nyní zasílat na : prosecky.tatra@worldonline.cz a to do 31.07.2016. O ubytování pište, nebo volejte co nejdříve.

Ubytování bude v Dolní Rožínce, kde je možné zaparkovat i s obytňáky, eventuálně se stanem. Restaurace nám bude k dispozici, jak v pátek, tak v sobotu, kde si udělaláme i závěrečný "večírek". www.ubytovna-sedmicka.cz/

František Prosecký + kolektiv veterán TATRA klubu Bystřice nad Pernštejnem.

Do Nového roku přejeme vše nej a nej - samozřejmě jenom to dobré a ještě lepší :

 

TATRA 148 je opět na trhu. Cena u nás v Depozit Muzeu je 749,- (je možná i výměna za jiné starší hračky).

Nabízíme dvě barevné provedení, celo oranžová a červená s modrou.