František Prosecký

Kostelní 251, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel.: 566 552 789, e-mail: malirstvi@jihlavsko.com


Letos na Beskydy vyrážíme s T 12, T57b STW a T 57b, a to za doprovodu VB. Samozřejmě i Matějova T 11, tentokrát na střeše béčka.

Do Beskyd vyrážíme s T 12, T 57b a T 57b STW za doprovodu VB

Ke krásnému "laňáku" T 111 dovezli zástupci Tatry a.s. i novou Tatru Phoenix. Předsedkyně TVCC Kopřivnice Ajá Čípová při zahajování rozpravy s Vladem (majitelem skříňovéT 128),  co by překladatelem.

Rosa před startem :

Již klasický (po třetí) start Tatry 11 na Beskydech, ale tentokráte pod obloukem MotorJournálu :

Ing Josef Jalůvka, starosta města Kopřivnice, města automobilů Tatra na letošní sraz přijel již ve své Tatře, a to v typu : 57a polokabrio.  U ABA Tatry 623 probíhá setkání členů bystřického Tatra klubu s vedením Muzea Tatry Kopřivnice. V popředí bývalý ředitel a historik Karel Rosenkanz a s Vlaďkou hovoří současný ředitel Lumír Kaválek.

veterán Tatra klub Bystřice n.P. před Tatra muzeem Kopřivnice. "Velké" Tatry necháváme před Muzeem a Matěj František najíždí se svojí T 11 do útrob Muzea.

President, prototyp pokračovatele typu T 613 a v pozadí Tatra 815 GTC, která byla letos součástí testů při Rallye. Červená T 148 - nový přírustek do sbírek Regionálního Muzea pochází z Polska

Poměrně málo známé typy Tatrovek, vlevo V 570 (hádejde, komu posloužila jako vzor) a ještě méně známá Tatra 90. Obě dvě Tatry hlídá Matěj František s velmi zajímavou svatozáří.

  

Krátké video od kolegů z Rožnova můžete vidět : www.youtube.com/watch

a taky jsem tu našel kousek vzpomínky na Mirka Bila, kterého si ještě pamatuji v roce 1997 při pomoci oslav 100 výročí Tatry : www.youtube.com/watch

Však i já už něco pomatuji :                                 část obličeje ing Drába, uprostřed táta a moje maličkost v pravo :        

 další odkaz na fotky, od Fandy z T57b STW : francmotorkar.webgarden.cz/srazy

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
partneři: MALÍŘSTVÍ - NATĚRAČSTVÍ - 
Doporucujeme: Zakázková kovovýroba -  Obrábění a montáž -  ubytování na vysočině -  Mateřská škola -  Zahradní nábytek -  nakladače -  hromosvody -   -  Mopy na vytírání  - Multifunkční pily - Pánské mikiny